Yhteydet

Myynti- ja asiantuntijaorganisaatio

Jukka Autere

Johtaja

jukka.autere@palokatkotukku.fi

Mika Kulmala

Myyntijohtaja

mika.kulmala@palokatkotukku.fi

Mika Karjalainen

Aluejohtaja
Teollisuus ja kiinteistöt koko Suomi, Uudisrakentaminen Itä-Suomi

mika.karjalainen@palokatkotukku.fi

Anssi Keränen

Myyntipäällikkö
Pohjois-Suomi, Oulu, Kemi, Tornio, Rovaniemi, Ivalo, Kittilä

anssi.keranen@palokatkotukku.fi

Tero Oravasaari

Työpäällikkö
Pääkaupunkiseutu

tero.oravasaari@palokatkotukku.fi

Kimmo Joutsela

Työpäällikkö
Keski- ja Länsi-Suomi

kimmo.joutsela@palokatkotukku.fi

Antti Arvela

Työpäällikkö, palotekninen asiantuntija
Pääkaupunkiseutu, Lahti, Savo, Etelä- ja Pohjois-Karjala

antti.arvela@palokatkotukku.fi

Hallinto

Marko Parkkinen

Toimitusjohtaja

marko.parkkinen@palokatkotukku.fi

Merja Parkkinen

Pääkirjanpitäjä

merja.parkkinen@pkt-turva.fi

Marjut Peltola

Turvallisuusassistentti
Myyntitoimisto / ostolaskut

marjut.peltola@palokatkotukku.fi

Soili Vesaikko

Talouspäällikkö
Myyntitoimisto / myyntilaskut

soili.vesaikko@palokatkotukku.fi

Yhteystiedot

  • HYVINKÄÄ
    Kynnöstie 3, 05810 Hyvinkää
  • OULU
    Hiltusentie 25 A 1, 90620 Oulu
  • Puh. 010 821 0200
  • Faksi 010 821 0299
  • Y-tunnus: 2505499-6

Ota yhteyttä